O NASZYM BLOGU

Pomysł na bloga zrodził się w okresie przeprowadzki do nowego mieszkania, gdy jeszcze nie dojechała kuchnia. W tej sytuacji zmuszeni byliśmy korzystać z oferty warszawskich restauracji. Ponieważ dosyć szybko znudziła nam się zawartość kart, w znanych przez nas restauracjach, rozpoczęliśmy poszukiwania ciekawych miejsc w internecie. Okazało się, że trudno znaleźć dobre i wiarygodne źródło informacji, gdzie prezentowane są zdjęcia oryginalnych posiłków, wnętrza restauracji oraz ceny.

Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć takie miejsce, które, mamy nadzieję, pomoże innym podjąć właściwą decyzję gdzie, w zależności od okazji, można wybrać się na dobre śniadanie, przekąskę, obiad, czy kolację.

Aktualnie nasz blog należy do czołówki blogów o restauracjach, dzięki czemu mieliśmy przyjemność już dwukrotnie gościć programie Dzień Dobry TVN oraz wcielić się w rolę jurorów, w jednym z odcinków Top Chef telewizji Polsat.

Opinie prezentowane na blogu są naszymi prywatnymi odczuciami. Nie jesteśmy zawodowymi kucharzami czy dziennikarzami, dlatego proszę patrzeć na nasze wpisy przez pryzmat zwykłego klienta restauracji.

Miłego czytania,

Karina i Wojtek.

3 komentarze:

 1. Witam. Czy blog jest nadal "żywy"?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, tak, spokojnie, grudzień był ciężki czasowo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest ważne, że piszecie jako klienci
  chociaż jako blogerzy też już macie spore doświadczenie

  OdpowiedzUsuń