Platinium

Poznań, ul. Reymonta 19.
Rachunek dwie osoby = 184 zł.

Restauracja, położona w pięknej zielonej dzielnicy miasta, w budynku z początku ubiegłego wieku, z zewnątrz zapowiada się świetnie. Niestety wnętrze nie oddaje tego czego byśmy oczekiwali. Wystrój jest pretensjonalny i niestety trochę tandetny. Zajęliśmy stolik w najładniejszym miejscu, tj. w dobudowanej przeszklonej oranżerii, ale mimo dużej ilości wpadającego światła wnętrze jest ponure za sprawą smutnego koloru mebli i dodatków.


Karta wygląda obiecująco. Jak informuje kelner restauracja oferuje wyjątkowe smaki, przygotowane przez szefa kuchni Dominika Brodziaka, który tworzy nowe receptury bazujące na regionalnych produktach, w połączeniu z technikami zaczerpniętymi z kuchni francuskiej.

Brasserie Warszawska

Warszawa, ul. Górnośląska 24.
Rachunek dwie osoby = 215 zł.

Dzisiejsza relacja dotyczy lubianej i regularnie przez nas odwiedzanej restauracji Brasserie Warszawska, która mieści się na ulicy Górnośląskiej 24. Jest to bardzo miłe miejsce o dosyć klasycznym wnętrzu w stylu francuskiego bistro. Charakterystycznym akcentem wnętrza są, wiszące na ścianach, karykatury stałych gości.


Wystąpił błąd w tym gadżecie.